English |  فارسی |  پشتو |  Русский  

صفحه اول/ افغانستان در نظر دارد از "ریزرف کادری" افغانهای روسیه استفاده نماید
  تاريخ   |   علم وفرهنگ   |   شعروادبيات   |   طنزوفکاهی   |   سياست   |   اقتصاد   |   و...   |
ديدگاه هاي ارائه شده در نوشته هاي ارسالي بيانگر آراي نويسندگان مي باشد و لزوما مبتني بر موافقت ادارهء «فارسی.رو» با اين جهت گيري ها نيست. مسوليت اين نوشته ها مطابق قوانين اداري و جزايي روسيه فدراتيف و نورم هاي حقوقي بين دول منوط به نويسندگان است.
[1] 
2010-10-31 23:30:47
جناب سفیر!
ما وطن را به جهادی ها و باداران امریکایی شان بخشیدیم. ما صادقانه ومظلومانه زنده گی کرده وخواهیم کرد. با دزد هیچگاه ( دان جوال) نخواهیم گرفت. فکر میکنم در غربت ومظلومیت زنده گی بهتر از غارت،قتل، چور ،چپاول وبیلاخره وطنفروشی خواهد بود. الهام- مینسک.
جواب الهام31318
2010-10-27 06:25:33
وقتی اولین بار سر این شخص را دیدم فکر کردم که یکی از نقاشی های ( وان گوه ) نقاش مشهور اروپایی است که نواسه او را چندی قبل از سرک های امستردام به خاطر توهین به محمد کشتند . . و ان نقاشی مشهور را به نظرم یک بار از موزیم انگلیس نیز دزدیده بودن . . وقتی متوجه شدم که این ( کله ) ء کاکای کرزی است .. ارزو کردم که کاش اگر کسی این شخص را بدزدد . کمک بزرگی به ما افغان ها نموده است . .
جوابچمکنی31273
2010-10-26 00:53:54
انچه را اقای عزیز کرزی یاداوری نموده ُارزشی پر بهای داشته واولین مرتبه از سفیر ونماینده قوق العاده کشور افغانستان با جرآت کامل افغانی ابراز نظر ان را در سایت وزین «افغانستان رو» مطالعه مینمایم ،وبه نشر سپرده چنین مطالب جهره سفارت افغانی را به شکل واقعی ان انعکاس میدهد . من یقینآ به ان باور دارم که در دریافت واقعت میپردازد ولی متآثر به ان هستم که در افغانستان فارغ التحصیلان اتحاد شوروی سابقه تا هنوز درتحت مادونیت بعضی اشخاصی نه تنها مسلکی نبوده بلکه سواد محریریت اداره را هم ندارند، کار مینمایند ،بلی شما منحیث انسان با دیانت افغان علاقهمندی دارید تا وطن من وشما از یوغ بیگانه گان ازادگردد ، من درک میکنم که شما اهداف عالی به رشد وترقی کشور دارید ،اگر این همه در افغانستان انچه تصور میشود قابل عملی باشد ؟
درک انسان های سالم وعقیده مند همیشه به ابروی وطن ،افتخار مردم ، سعادت وهمزیستی ان نخ میتابند ، وارزو دارند تا تکه بافته واز ان خمتای به صغیری جامه بدوزد،ولی افسوس انانیکه همه این ارزوها را در قلب صادقانه اش میپروراند ، به ان کسی گوش نمیدهد ، گرچه من ادمی کوچکی هستم دیار بیوطنی زنده گی میکنم ولی یک سختن را همیشه به دیگران چون افسانه های دهکده ما پرداز میدهم که به شما موسفیدان وبزرګان اقوام در قندهار بطور یاداوری یادکرده بودند وشما کفتید «هر څه به له تاسرقبول کړو خوهغه وخت کی څی بیګانه له وطنه ولاړشی» سفیر صاحب ستاسو له خبرو سره ډیر افغانان موافق دی خو ّّپه افغانستان کی دداسو هیلو عملی کول یوازی دخارجی مشاویرینو په مرسته ترسره کیداشی اوداسی ستونځی دافغانستان په هره اداره کی لیدل کیژی ایا هغه ریس صاحب چی له نهم صنف فارغ شوی ددی ته حاضر دی څی دهغه په عوض داکتر اویا ماستر دهغه ځای ونیسی هغوی همیشه موژ خوجهادکړی دی . زه ستاسو دمفکوری پلوی کوم اوستاسو دپاک اوسپڅلی ارمان دلابریالیتوب په هیله یم.امرالدین سرحد
جوابامرالدین سرحد31255
2010-10-23 12:51:30
دولت افغانستان در نظر دارد از کادر های افغان ساکن فدراسیون روسیه در روند بازسازی کشور استفاده نماید.
جوابFarsi.Ru31219
[1] 
پيام شما:
آدرس الکترونيکی: نام:
farsi  eng

© 2003-2007 نشريهء آزاد افغانی
كليه حقوق اين سايت متعلق به «افغانستان.رو» ميباشد
نظرات نویسندگان مقالات ممکن است مغایر با موضع اداره سايت باشد
استفاده از مطالب سايت با ذکر ماخذ آزاد است.