English |  فارسی |  پشتو |  Русский  

صفحه اول/ تربيت نيروهای افغانی مبارزه با مواد مخدردرروسيه
  تاريخ   |   علم وفرهنگ   |   شعروادبيات   |   طنزوفکاهی   |   سياست   |   اقتصاد   |   و...   |
ديدگاه هاي ارائه شده در نوشته هاي ارسالي بيانگر آراي نويسندگان مي باشد و لزوما مبتني بر موافقت ادارهء «فارسی.رو» با اين جهت گيري ها نيست. مسوليت اين نوشته ها مطابق قوانين اداري و جزايي روسيه فدراتيف و نورم هاي حقوقي بين دول منوط به نويسندگان است.
[1] 
2005-08-25 14:35:41
بنظر من معضله مواد مخدره در افغانستان يک مشکل داخلی نه بلکه يک معضله بين المللی است وبرای مبارزه با ان میتود و کار صادقانه و همبستگی بين الملل را ايجاب ميکند و ضربه اساسی به دهقان بيچاره نه بلکه به مافيای جهانی که تقاضا کننده و فرمايش دهنده اصلی است بايد کوبيده شود! ولی شخصآ در مورد امکان چنين مبارزه متحدانه چهانی شک دارم!!!!!
يک مثال کوچک :-همين سگرت به همه معلوم است که يک چبز مضر است چرا کسی جلو توليد انرا نمی گيرد ؟؟؟؟
جواباريزاد10257
2005-06-28 20:37:47
اداره محترم !
نظر اول بنده امکان دارد غلط فهمی شده باشد .
من نظر دیگری ارسال نموده بودم . امید نوشته اصلی بنده در صورت لزوم نشر فرماید .

ََمحترم سلطانی!
اگرامکان دارد پيام تانراتکرار کنيد.

تشکر.

جوابسلطانی غزنوی ع9487
2005-06-28 00:10:39
سلطانی غزنوی ع:
چندی پيش يک سياست مدار روسی نظری داده بود که افزايش مواد مخدر در افغانستان به نفع آمريکاست چراکه بخش زيادی آن به روسيه و ممالک اروپايی صادر ميشود نه به آمريکا. دليل ديگر که وی به آن اشاره کرده اين است که گويا آمريکايی ها نميخواهند روابط خود را با به اصطلاح جنگسالاران که عمدتاْ پشت تولید مواد مخدر ایستاده اند، خراب سازند.

اين نظرتعجب آورولی منطقی است؟
جوابنبی زاده9467
2005-06-27 22:25:23
محترما! هر نظر و هر عمل که در پروسه صلح،سعادت،خوشبختی مردم رنج دیده افغانستان کمک
نماید ما انرا لبیک میگویم . مواد مخدره جز وبا نک طلای برای ترورستهای بین المللی و یک
شاخه یا استقامت تمویل کننده ادم گشان چهانی است .
اگر فرموده ولاذیمیر پوتین واقعا جامعه عملی داشته باشد و افغانستان از این مرض شر م اور نجات دهد جدمت بزگ نه تنها برای مردم افغانستان بلکه برای تمام بشریت می شود .
این امر نه تنها دهقانان را از استبداد قو ماندانان مسلح نجات خواهد داد بلکه نسل جوان افغان
به محترم پوتین دعا خواهد کرد. وسلام
جوابسلطانی غزنوی ع9465
2005-06-27 18:01:42
ولاديمير پوتین ، رئيس جمهور روسيه اجرای طرحی توسط روسیه و ناتو را به منظور مبارزه با مواد مخدر در افغانستان پیشنهاد می کند .
جوابFarsi.Ru9459
[1] 
پيام شما:
آدرس الکترونيکی: نام:
farsi  eng

© 2003-2007 نشريهء آزاد افغانی
كليه حقوق اين سايت متعلق به «افغانستان.رو» ميباشد
نظرات نویسندگان مقالات ممکن است مغایر با موضع اداره سايت باشد
استفاده از مطالب سايت با ذکر ماخذ آزاد است.