English |  فارسی |  پشتو |  Русский  

صفحه اول/ معلومات مختصر در باره معدن مس عینک
  تاريخ   |   علم وفرهنگ   |   شعروادبيات   |   طنزوفکاهی   |   سياست   |   اقتصاد   |   و...   |
ديدگاه هاي ارائه شده در نوشته هاي ارسالي بيانگر آراي نويسندگان مي باشد و لزوما مبتني بر موافقت ادارهء «فارسی.رو» با اين جهت گيري ها نيست. مسوليت اين نوشته ها مطابق قوانين اداري و جزايي روسيه فدراتيف و نورم هاي حقوقي بين دول منوط به نويسندگان است.
[1] 
2010-08-28 12:45:05
سلام دوست عزیز
حالی که ای معدن دو فیصد فقد مص میدهد مگه ده صرفه هست که از او مس بکشند
جوابامید30883
2010-01-14 09:35:41
زه دهغه معلوماتو سره چې دډاکټر صاحب نیک له خوا وړاندی شوی کاملاً موافق یم ولیکن یوه خبره ضروری ګڼم چې په دی اړه ډیرو نوروکارونو ته اړتیا شته چې ددې معدن داکتشاف او ددقیقې ذخیرې دمعلومولو په باره کې وشی.
جوابحمیدالله واعظی له کابل پولیتخنیک پوهنتون29287
2009-11-01 20:21:28
سلام عبدالمنان هستم از شهر زیبای مزار شریف می خواهم بیشتر در مورد استخراج مس معدن عینک که فعلا استخراج می شود معلومات دهید.
جوابعبدالمنان عارفی28826
2006-12-24 03:11:33
سلام بر شما و نویسنده محترم معدن مس عینک
محتر ما چند بار این مطلب را مطا لعه کردم اما هیچ نه فهمیدم. زیرا این نو شته توسط یک شخص متخصص برای متخصیصن شده. اګر نو شته بطور دو باره برای اشخا صیکه از انجنیری نمی دانند ( ما نند من) نو شته شود بهتر خواهد بود. با ید علاوه کنم که این اعتراض نیست بلکه پشنهاد است.
با تقدیم احترا مات مزید
شر ف الد ین از استرآ لیا
جوابشر ف ا لد ین19852
2006-12-17 22:26:39
معدن مس عینک در فاصله 30 کیلومتری شهر کابل قرار دارد. این معدن به اساس شواهد موجود باستانشناسی از قبیل خت سنگهای معدنی ذوب شده ، اونگ های میده کردن سنگهای ...
جوابFarsi.Ru19780
[1] 
پيام شما:
آدرس الکترونيکی: نام:
farsi  eng

© 2003-2007 نشريهء آزاد افغانی
كليه حقوق اين سايت متعلق به «افغانستان.رو» ميباشد
نظرات نویسندگان مقالات ممکن است مغایر با موضع اداره سايت باشد
استفاده از مطالب سايت با ذکر ماخذ آزاد است.