English |  فارسی |  پشتو |  Русский  

صفحه اول/ کنسرت داوود سرخوش به مناسبت تجلیل سال نودر شهر مسکو
  تاريخ   |   علم وفرهنگ   |   شعروادبيات   |   طنزوفکاهی   |   سياست   |   اقتصاد   |   و...   |
ديدگاه هاي ارائه شده در نوشته هاي ارسالي بيانگر آراي نويسندگان مي باشد و لزوما مبتني بر موافقت ادارهء «فارسی.رو» با اين جهت گيري ها نيست. مسوليت اين نوشته ها مطابق قوانين اداري و جزايي روسيه فدراتيف و نورم هاي حقوقي بين دول منوط به نويسندگان است.
[1] 
2009-07-07 13:11:28
سلام به هموطنان عزیز : افغانان عزیزم و برادران بزرگوارم و خواهران گرامی ام هرجا که باشید همین قسم غیرت و هویت افغانی خود را حفظ کنید . من امروز که شنیدم جشن نوروز در رسیه توسط افغان ها برگذار گردیده بسیار خوش شدم باور کنید این خوشی را نمیتوانم ابراز بدارم.
جوابامیدالله28180
2009-05-15 09:22:30
سلامی به گرمی آفتاب!
از تمام دست اندر کاران اين همايش کمال تشکر را دارم . من از ايران برای شما پيام می گذارم و دقيقا از تمام محتويات اين تجليل با خبر نيستم اما برگذاری اين تجليل به خودی خود جای تقدير دارد. اگر در چنين تجليل هايی در مورد هويت و فرهنگ مردم هم يادشود وبه مردم خسته دل و نااميد وطن اميد و قوت قلب دهد فکر می کنم همايشتان جالب تر و پر بار تر خواهد شد.
جوابعليرضا ابراهيمی27879
2008-10-21 11:30:57
دوستان نهایت عزیز سلام!
از دوستای که در اسپانسری سرخوش صاحب زحمت کشیدند مخصوص شاه ولی جان، قدیر جان و امر مهدی صاحب و داکتر قاسم بسیار بسیار سپاسگزاریم.
از طرف تعدادی از دوست داران سرخوش.
جوابنیک محمد26921
2008-05-29 07:23:23
ايا داوود سرخوش کدام وب سايت شخصی دارد؟
جوابعبدالعظيم صفا26225
2008-04-05 00:09:27
ضمن تشکر از شما مسول بخش سايت افغان رو که اقدام به نشر اخبار فرهنگی سیاسی علمی می نماييد وهمچنين از برگزار کنندگان کنسرت داود سرخوش مخصوصا اقای محمد مهدی نوری که دربرگزاری کنسرت بسيار تلاش نموده تشکری می نمایم وبرایشان ارزوی موفقیت داریم.
امید که دیگر هموطنان افغان در دیگر نقاط دنیا برای شادکردن دلها ووحدت دسا در دست یکدیگر بگزارند وحرکتی در جهت بهبود فرهنگ انجام دهند.
با تشکر.
جوابنوید25849
2008-04-04 17:04:40
کنسرت داود سرخوش هنرمند محبوب افغانستان در سالن 1200 نفری "دمتری نظروف" شهر مسکو برگزار گردید که با استقبال افغانان در شهر مسکو روبرو گردید.
جوابFarsi.Ru25831
[1] 
پيام شما:
آدرس الکترونيکی: نام:
farsi  eng

© 2003-2007 نشريهء آزاد افغانی
كليه حقوق اين سايت متعلق به «افغانستان.رو» ميباشد
نظرات نویسندگان مقالات ممکن است مغایر با موضع اداره سايت باشد
استفاده از مطالب سايت با ذکر ماخذ آزاد است.